مهر ماه 92

 

باز آمد بوی ماه مدرسه                                                   بوی بازیهای راه مدرسه 

 

امروز روز اول مهره ،صبح ساعت 6 مبی من رو از خواب بیدار کرد ،صبحانه کورن فلکس و شیر خورد و از زیر قرآن ردش کردم و با آژانس به مدرسه رفتیم اما ظهر دیگه سرویس مدرسه برش می گردونه.توی راه دیدم زیر لب داره سوره می خونه و صلوات می فرسته ،آدم از نگاه کردن بهش مخصوصا وقتی تو عالم خودشه لذت می بره.

تابستان امسال مبی عزیزم سرش گرم یادگیری ویولن و اسکیت بود و تعداد زیادی کتاب خوند.قراره کلاسهای ویولن و ایکیتش رو ادامه بده .

امسال مبی به کلاس ششم می ره.متاسفانه روپوش مدرسه اش هنوز آماده نشده و من از بی مسئولیتی فروشگاهی که روپوش رو باید از اونجا تهیه می کردیم خیلی ناراحتم.

امیدوارم امسال برای مبی و همه ی بچه ها یکی ازبهترین و خاطره انگیز ترین سالهای عمرشون باشه.

 

/ 2 نظر / 29 بازدید
مادوتا

سلام خوبی؟ وب زیبایی داری. یه خواهش دارم ................................................ میشه بیایی وب ما تو قسمت نظراتش یا تو دلت سر نمازت دعامون کنی تا خدا مادو تا رو صلاح و قسمت خوب و خیر برا هم برا ازدواج با هم کنه.وباباش و همه راضی بشن تا با هم ازدواج کنیم . مرسی پیش پیش ممنون میشم ................................................ ((بیایید با هم دعا کنیم: اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم خدایا فرج آقا امام زمان(عج) رو برسون وآقا امام زمان(عج) را سلامت نگاه دار . انشاالله خدا همه عاشقا و همه اونا که همدیگه رو دوست دارن به هم برسونه. خدایا همه مریضا رو شفا بده. خدایا حاجات همه حاجتمنداو دعای همه رواگه به صلاحه به برکت صلوات برحضرت محمد و آل پاکش بر آورده کن خدایا گناهان ما رو ببخش و بیامرز. انشاالله الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)). ............................................... امضا ما دوتا عاشقانه ی ما asheghanei-ma@hotmail.com www.asheghanei-ma.blogfa.com

مبینا

من هم ویولن و هم اسکیت حرفه ای بلدم [بغل][لبخند][خنده][گل]